Co dělám

Podívám se na váš byznys, poznám vaše zákazníky a vyslechnu vaše potřeby. Dle nich vytvořím návrh webu, který bude pro lidi snadno ovladatelný.

Po 12 letech praxe a více jak 120 úspěšných projektech z různých oborů ovládám mnoho metod a postupů. Dle typu vašeho byznysu zvolím ty nejvhodnější.

Tvorba wireframe

Vytvářím funkční přehledné wireframy, které šetří následný čas grafikovi i vývojářů.

Ukázky:

Uživatelské testování, konzultace, oponentura, analýzy

Máte web, ale tušíte, že by mohl být lepší? Poznám do hloubky vaše podnikání, pochopím jak je navázané na váš web nebo e-shop a přijdu s návrhy na jeho vylepšení.

Při konzultacích směřuji veškeré úsilí ke dvou cílům: Zlepšuji výkon vašeho webu a chci, aby nás oba spolupráce bavila a obohacovala.

Ukázy 3 výstupů: Wireframe (drátěný model webu), persona (cílová skupina) a skica webu.

Ukázky 3 výstupů: Wireframe (drátěný model webu), persona (cílová skupina) a skica webu.

Při spolupráci se vás budu hodně ptát a chtít vědět o vaší firmě co nejvíce. Ve všem co si řekneme budu naprosto diskrétní, byť mohu pracovat současně pro jiné firmy z oboru. Nikdy informace nepoužívám pro obohacení jedné z nich.

A co když chci kompletní web?

Žádný problém. Rád zpracuji jeho návrh, a pak vám doporučím nejvhodnějšího dodavatele a dohlédnu na jeho práci. Za 12 let praxe v oboru umím výborně rozpoznat, který dodavatel vám za váš rozpočet přinese nejlepší výsledky.

Jsem garantem, že tvorba webu bude probíhat hladce a šetřím vám peníze i nervy.

Kolik vás budu stát?

Pojďme nad vaším webem přemýšlet společně

Zbyšek přemýšlí nad návrhem webu

 

Referenční osoba portrét

Jan Kovanda, Toprika s.r.o., o spolupráci se mnou říká:
Při výběru UX designéra pro náš nový web mě nejvíce zaujal Zbyšek, a to kvůli jeho schopnosti stavět web nejen jako uživatelsky přívětivý, ale také aby dobře prodával. Od začátku se detailně zajímal o naši činnost a cílového zákazníka, a tomu přizpůsobil celý web. Následně nám ještě pomohl s lehkým redesignem našeho e-shopu. Velmi oceňuji Zbyškovu spolehlivost, pečlivost a iniciativu. Pro spolupráci ho rozhodně doporučuji.

Dostupnost: Do konce roku 2021 jsem vytížený spoluprací se stávajícími klienty.