Návrh webu a konzultace

Podívám se na váš byznys, poznám vaše zákazníky a vyslechnu vaše potřeby. Dle nich vytvořím návrh webu, který bude pro lidi snadno ovladatelný.

Po 12 letech praxe a více jak 120 úspěšných projektech z různých oborů ovládám mnoho metod a postupů. Dle typu vašeho byznysu zvolím ty nejvhodnější.

Konzultace, oponentura, analýzy

Máte web, ale tušíte, že by mohl být lepší? Poznám do hloubky vaše podnikání, pochopím jak je navázané na váš web nebo e-shop a přijdu s návrhy na jeho vylepšení.

Při konzultacích směřuji veškeré úsilí ke dvou cílům: Zlepšuji výkon vašeho webu a chci, aby nás oba spolupráce bavila a obohacovala.

Ukázy 3 výstupů: Wireframe (drátěný model webu), persona (cílová skupina) a skica webu.

Ukázky 3 výstupů: Wireframe (drátěný model webu), persona (cílová skupina) a skica webu.

Při spolupráci se vás budu hodně ptát a chtít vědět o vaší firmě co nejvíce. Ve všem co si řekneme budu naprosto diskrétní, byť mohu pracovat současně pro jiné firmy z oboru. Nikdy informace nepoužívám pro obohacení jedné z nich.

A co když chci kompletní web?

Žádný problém. Rád zpracuji jeho návrh, a pak vám doporučím nejvhodnějšího dodavatele a dohlédnu na jeho práci. Za 10 let praxe v oboru umím výborně rozpoznat, který dodavatel vám za váš rozpočet přinese nejlepší výsledky.

Jsem garantem, že tvorba webu bude probíhat hladce a šetřím vám peníze i nervy.

Kolik vás budu stát?

Pojďme nad vaším webem přemýšlet společně

Zbyšek přemýšlí nad návrhem webu

 

Referenční osoba portrét

Jan Kovanda, Toprika s.r.o., o spolupráci se mnou říká:
Při výběru UX designéra pro náš nový web mě nejvíce zaujal Zbyšek, a to kvůli jeho schopnosti stavět web nejen jako uživatelsky přívětivý, ale také aby dobře prodával. Od začátku se detailně zajímal o naši činnost a cílového zákazníka, a tomu přizpůsobil celý web. Následně nám ještě pomohl s lehkým redesignem našeho e-shopu. Velmi oceňuji Zbyškovu spolehlivost, pečlivost a iniciativu. Pro spolupráci ho rozhodně doporučuji.

Dostupnost: Jsem průběžně vytížený na 1 měsíc dopředu. Napište mi a zamluvte si mě předem.