Reference webových stránek

Toptrika

Rodinná firma s potiskem triček na míru. Navrhl jsem UX nového webu, doporučil grafika a programátora a dohlédl jsem na kvalitu jejich práce. Také jsem pomohl s UX optimalizací e-shopu.

Toptrika
Referenční osoba portrét

Jan Kovanda, jednatel, Toptrika s.r.o. hodnotí spolupráci:
Při výběru UX designéra pro náš nový web mě nejvíce zaujal Zbyšek, a to kvůli jeho schopnosti stavět web nejen jako uživatelsky přívětivý, ale také aby dobře prodával. Od začátku se detailně zajímal o naší činnost a cílového zákazníka, a tomu přizpůsobil celý web. Následně nám ještě pomohl s lehkým redesignem našeho e-shopu. Velmi oceňuji Zbyškovu spolehlivost, pečlivost a iniciativu, a pro spolupráci ho rozhodně doporučuji.

Talentica s.r.o.

Výzvou bylo propojení webu s externím CRM systémem a implementace komplexního filtru vyhledávání. Samozřejmostí je přehledné prezentování stovek nabídek prací. Spolupráce trvá již přes 5 let.

Talentica s.r.o.
Referenční osoba portrét

Darina Wiedermann Janíčková, zakladatelka a jednatelka Talentica s.r.o. hodnotí spolupráci:
Ze spolupráce a nového webu jsme všichni v Talentice nadšeni. Zbyšek díky úvodní analýze skvěle pochopil specifika naší společnosti, bral ohledy na naše představy a dokázal nás výborně nasměrovat k efektivnímu cíli v podobě perfektně fungujícího webu.

Nanoprotech

Pro firmu prodávající produkty s nanotechnologií jsem realizoval kompletní obsáhlý web. Obsahem dodávky byl e-shop na míru, interaktivní mapa prodejních míst České republiky a Slovenska a redakční systém pro snadnou správu blogu a dalších částí.

Nanoprotech
Referenční osoba portrét

Anatoly Kopshin, jednatel Nanoprotech hodnotí spolupráci:
„Jsem rád, že jsme web dotáhli do spuštění a děkuji za dosavadní skvělou spolupráci. Líbí se mi jak věci řešíte, jak přijímáte kritiku a případně jak se postavíte k problémům.“

Výběr z dalších úspěšně dokončených projektů

smarthappy.eu

Ilustracemi unikátní web

krutis.com

Marketingový stratég Michal Krutiš

pkotviraceoken.cz

Specialisté na okenní systémy

zaklik.cz

PPC knihovna Petry Větrovské

arplan.cz

Ověřená architektonická firma

evat.cz

Účetnictví pro zahraniční firmy

ucetni-online.cz

Účetní firma v Praze

newyou.de

Plastická chirurgie pro zahraniční klienty

neoops.com

Robotická automatizace

Doporučení od klientů

Referenční osoba portrét

Jan Rapala, zakladatel a majitel NEOOPS s.r.o.
Naše spolupráce se Zbyškem byla skvělá. Zbyšek je velice profesionální, organizovaný a komunikativní. Je schopný diskuze, umí klientovi naslouchat a jde mu o nejlepší možný výsledek webu jak po stránce funkční, tak i designové. Jeho komunikační dovednosti by mu mohl závidět leckterý zkušený manažer z korporací. S výsledkem naší spolupráce jsem velmi spokojen a Zbyška mohu jen doporučit!

Referenční osoba portrét

Ing. Jiří Gavor, CSc, partner a jednatel ENA s.r.o.
Spolupráce s panem Nádeníkem nejen naplnila, ale i předčila naše očekávání. Jeho trpělivost a vstřícné jednání zajistily příjemnou tvůrčí pohodu, profesionalita a zkušenosti pak vedly ke zrodu webových stránek, které jsou nám šité na míru, a které nás těší. Jsme rádi, že jsme při hledání webmastera narazili na někoho, kdo je nejen zdatným profesionálem, ale i zajímavou osobností.

Referenční osoba portrét

Michal Kyselica, jednatel společnosti, o spolupráci se mnou říká:
Věděli jsme, že chceme moderní web pro desktopy i pro mobilní telefony na WordPress platformě z důvodu jednoduché možnosti měnit a doplňovat obsah stránek. Zároveň jsme chtěli profesionální, příjemný a přehledný web, který nám pomůže přilákat nové klienty a informovat je o naší nabídce. Všechno toto a ještě více nám dodal Zbyšek Nádeník. Zbyšek je nejen velmi rychlý, ale také má cit pro design a funkčnost stránek. Považuji ho za špičkového odborníka na webdesign, WordPress platformu, moderní pojetí webu a další webové aspekty. Pomohl nám proměnit vizi ve skutečný web a přidal mnoho praktických rad. Navíc za příjemnou cenu. Z výsledku mám velkou radost a spolupráci se Zbyškem s naprostou jistotou doporučuji – je to profík, který to umí!
Ověřte si doporučení: michal.kyselica@webovia.com, 606 642 624

Referenční osoba portrét

Václav Martin, Marketing Professional, ZOOM International
Velmi rád dávám Zbyškovi doporučení, protože jsem byl vždy s jeho službami nadmíru spokojený. Spolupracovali jsme hned na několika projektech a vždy se nám podařilo dosáhnout předem naplánovaného cíle. Zbyšek byl velmi podporující a zapálený do práce, a z těchto důvodů jej mohu doporučit každému, kdo hledá vysoce profesionálního webdesignera se znalostí redakčního systému WordPress.

Referenční osoba portrét

Pavel Kořínek a Hana Klimešová, jednatelé společnosti PK otvírače oken s.r.o.
Spolupráci se Zbyškem Nádeníkem nelze jinak než pochválit. Je to profesionál, který své práci rozumí, a na výsledku je to znát. S tvorbou webových stránek jsme byli velice spokojeni – jsou přehledné, věcné a designově čisté. Byli jsme taktéž potěšeni vstřícným přístupem, jenž zahrnoval flexibilitu a přizpůsobení se našim přáním. Pokud tedy váháte a nevíte komu tvorbu webových stránek svěřit, můžeme Zbyška Nádeníka vřele doporučit.

Aktualizace: Od spuštění našich webových stránek uplynulo 8 měsíců a já se nebojím říci, že hlavně díky skvělému designu a přehlednosti (jimiž se Zbyškovy projekty vyznačují) nám přibývají stále noví a noví zákazníci. Služeb Zbyška Nádeníka v žádném případě nelitujeme, jelikož se s ním velmi dobře spolupracuje a navíc se díky novým zákazníkům cena za tvorbu webových stránek již po půl roce minimálně 5 krát zaplatila.

Referenční osoba portrét

Jiří Jakoubek, organizátor florbalových akcí, www.superfinale.cz, www.zucastnise.cz
Spolupráci se Zbyškem Nádeníkem vřele doporučuji. Design i struktura webových stránek byly nad moje očekávání. Rychlé jednání spolu s pružností úprav dle mých přání měly za výsledek skvělou prezentaci. Díky těmto stránkám se nám daří na akci zvát další kluby a zřejmě využijeme i nabídku od leteckých společností na vypravení vlastního Boeingu 737. Pokud chcete mít kvalitní web za rozumnou cenu a bez starostí, je Zbyšek Nádeník jasná volba.

Referenční osoba portrét

Ing. Filip Čehovský o spolupráci se mnou říká:
Se Zbyškem Nádeníkem jsme vytvářeli kompletní redesign webu Autopatie.cz. Spolupráce s ním byla bezproblémová a na čem jsme se na začátku dohodli, to bylo splněno v daném čase a za daný rozpočet. Profesionální, velmi vstřícný přístup, kvalitně odvedená práce. Určitě se Zbyškem počítám i pro další své projekty.
Ověřte si doporučení: filip.cehovsky@alternativa.cz

Referenční osoba portrét

Jan Kužvart, analytik pro Blízký východ, nová média a bezpilotní prostředky, www.jankuzvart.cz
Pro moji práci je klíčové být snadno dohledatelný na internetu a své služby nabízet přehledně a s důrazem na serióznost a profesionalitu. Kvalitní web úzce propojený se sociálními sítěmi je zde zcela nezbytný. Zbyškovi se podařilo tento cíl nejen splnit, ale i vytvořit stránky, jež vzbuzují v návštěvníkovi onen mírně tajemný dojem, se kterým si většina lidí Blízký východ a témata s ním související spojuje. Cit pro detail, barevné vyznění a celkovou atmosféru a kompozici webu spolu s hladkou komunikací a časovou flexibilitou mne ujistily, že volba Zbyška coby autora mého nového osobního webu byla sázkou na jistotu.

Referenční osoba portrét

Vladimír Panocha, finanční poradce, Fipas s.r.o.
Pokud hledáte dobrého webdesignera, s důvěrou se můžete obrátit na Zbyška Nádeníka. Je to profesionál, se kterým budete spokojeni. Kromě zmíněné profesionality nabízí výbornou komunikaci, osobní přístup, vstřícné a ochotné jednání. Tak lze charakterizovat v základních rysech to, co získáte, využijete-li služeb pana Nádeníka. Ze své zkušenosti musím ocenit také nejen pěkný grafický návrh, ale i celé provedení webových stránek jako aplikace na klíč a zařízení webhostingu.

Referenční osoba portrét

Jan Jirovský, ředitel nesoutěžního úseku ČFbU
Se spoluprací se Zbyškem jsem byl opravdu spokojený. Nejvíce si cením jeho trpělivosti, ochoty, a pozitivního přístupu k novým návrhům a vylepšením stávajícího řešení, a dále vysoké kvality zpracování, dodržování termínů a flexibilní komunikace. Toto jsou atributy, kterých si u svých dodavatelů vážím a jsou pro mě důležité s ohledem na budování dlouhodobé spolupráce. S trochou nadsázky řečeno bych Zbyška doporučil i svojí tchýni, a to je pro něj víc než vyznamenání 🙂

Referenční osoba portrét

MUDr. Martina Kaznowská, www.i-zimmer.cz, www.kryokomora.cz
Naše spolupráce se Zbyškem probíhá bezproblémově již několik let. Byli jsme velmi spokojeni s kompletním vytvořením webových stránek Zimmer MedizinSysteme, nápaditým designem a užitečnými radami, které jsme od Zbyška dostali. Nové webové stránky velmi pochválila i naše centrála v Německu.

Referenční osoba portrét

Václav Vojtěch, marketingový konzultant
Pro svůj web jsem si pana Nádeníka vybral ze čtyřech nabídek. Bylo to proto, že od počátku mne pan Nádeník přesvědčil svými zkušenostmi v oblasti WordPressu, sociálních médií a integrace různých webových služeb. Jsem velmi rád, že jsem tuto volbu udělal, neboť při práci jsem poznal vysokou serióznost a smysl pro dodržování termínů. Navíc mne pan Nádeník upozornil na několik nových nápadů, které si předem vyzkoušel a které dodaly mému webu „šťávu“. Z důvodů, které souvisí s jinými projekty, svůj web nyní nepoužívám, ale pana Nádeníka doporučuji dále svým známým. I od nich mám dobrý feedback.

Referenční osoba portrét

Petra Marincová, jednatelka společnosti Hotel U Hradu s.r.o.
Pokud hledáte kvalitního webdesignéra za rozumnou cenu, je Zbyšek Nádeník správnou volbou. Je to člověk velice profesionální s osobním přístupem ke klientovi. Cením si především výborné komunikace a velice rychlého a vstřícného jednání. Web pro náš hotel splňuje veškerá očekávání jak z pohledu designu, struktury tak i celkového zpracování na klíč. Věřím, že právě náš nový web vytvořený Zbyškem přilákal spoustu nových klientů.

Referenční osoba portrét

Monika Harčaříková, skolamedii.cz
Zbyšek Nádeník pro nás vytvořil již předešlé webové stránky a vzhledem ke spokojenosti s poskytnutou službou jsme u něj poptávali tvorbu webu i pro další projekt www.skolamedii.cz. Zbyšek Nádeník je nejen profesionálem ve svém oboru, ale zároveň umí klientovi poskytnout silné komunikační zázemí tak, aby maximálně splnil jeho požadavky a zároveň mu předal nejnutnější minimum pro správu webového redakčního systému. Služby Zbyška Nádeníka můžeme jen doporučit.

Referenční osoba portrét

Kateřina Fidrhelová, ředitelka Pedagogické poradny Prahy 6
Zbyšek nám vytvořil web, který nám ostatní chválí. Jako profesionál s kreativním přístupem doporučil strukturu webu a hlavně je vždy k dispozici, když mám s redakčním systémem třeba sebemenší problém. Je pro mě důležité vědět, že se na něho mohu kdykoliv obrátit o radu.

Referenční osoba portrét

Martin Macht, jednatel společnosti Apexserv s.r.o.
Po první schůzce, kdy jsme si upřesnili vzhled stránky, jsem odcházel velmi spokojen. Stránky byly během pár dní připraveny, stačilo jen doplnit texty. Zbyškova rychlost, vstřícnost, schopnost realizovat požadavky tak, jak si je klient představuje, spolu s vysokou kvalitou kódu, mě ujistily v tom, že jsme si vybrali mistra v oboru. Nyní můžeme naše kvalitní služby a produkty prezentovat na internetu profesionálně. To, že jsme obdrželi žádosti ke kontaktu Zbyška od našich zákazníků, mluví samo za sebe.

Referenční osoba portrét

MUDr. Michaela Bodnarová, psychoterapeut a kouč, www.pulsatila.cz
Spolupráci se Zbyškem ráda doporučuji každému, kdo by rád tvorbu svých webových stránek svěřil do rukou kompetentnímu, kreativnímu, trpělivému a velmi efektivně komunikujícímu odborníkovi. Ze spolupráce se Zbyškem jsem si navíc, kromě designově čistých a velmi přehledných webovek, odnesla i zážitek skvělého lidského setkání.

Referenční osoba portrét

Petr Hřích, IT projektový manažer
Se Zbyškem Nádeníkem se mi spolupracovalo velmi dobře. Cením si především jeho ochotného, aktivního přístupu ke spolupráci, spolehlivosti a kvality odvedené práce – kódování webových šablon a nasazení redakčního systému WordPress. Společně jsme, dle klientova přání a mého zadání, probrali možnosti řešení a Zbyšek mi pomohl vyřešit důležitá rozhodnutí v procesu návrhu a realizace projektu. Dohodnuté plány pak hladce a profesionálně splnil, což je předpoklad pro naši další spolupráci v budoucnu..

Referenční osoba portrét

Václav Veselý, hostinské služby Musa Catering
S radostí doporučuji vaší pozornosti tvůrce našich stránek MusaCatering.cz Zbyška Nádeníka. Svou vstřícností, otevřeností i odborností, jednoduše díky své profesionalitě a navíc za dobrou cenu, vytvořil ve vzájemné spolupráci s námi dílo, se kterým nejenže jsme spokojeni, ale navíc je také všeobecně oceňováno i našimi zákazníky.

Referenční osoba portrét

Iveta Voborová, studio krásy
Všichni, kdo potřebujete výborného grafika a hlavně někoho, kdo rozumí své práci, tak jste u Zbyška Nádeníka na správném místě a zvolili jste na výbornou. Potřebovala jsem webové stránky na úrovni a to jsem dostala. Funguje tady výborná komunikace, rychlost a vstřícnost. I když jste neznalí v oboru a budete chtít něco, co by nevypadalo zrovna nejlépe, Zbyšek poradí a vymyslí vše k oboustranné spokojenosti, protože mu na práci a zákaznících záleží. Děkuji a těším se na další spolupráci.

Referenční osoba portrét

Ing. Silvia Kuráková, tantra masáže
Pana Zbyška Nádeníka mohu jen doporučit. Spolupráce s ním je vždy příjemná po lidské a přínosná po profesní stránce. Je šikovný, ochotny, vstřícný, rychlý a spolehlivý. Vždy se mi s ním spolupracovalo a spolupracuje výborně. Reaguje rychle, přitom odborně a spolehlivě. Kéž by byla taková spolupráce s každým, koho člověk profesně i odborně v životě potřebuje.

Referenční osoba portrét

Marek Štědronský, majitel Restaurace Krokodýl
Jsem prvním ze zákazníků Zbyška v jeho kariéře a jsem velmi spokojen. Myslím, že jsem se pro něj rozhodl proto, že když jsem si před pár lety zadal do vyhledávače na Seznamu „tvorba webových stránek“, zobrazil se mi Zbyšek na prvním místě, a to bylo pro mě rozhodující, kdo jiný by to dělal lépe 🙂 Je to velmi solidní člověk a svoji práci dělá na jedničku, opravdu doporučuji!

Nahoru
Dostupnost: Jsem průběžně vytížený na 1 měsíc dopředu. Napište mi a zamluvte si mě předem.