Reference

Z více jak 100 klientů jich vybírám 9, s nimiž aktuálně intenzivně spolupracuji, nebo mám na naši spolupráci silnou vzpomínku.

Skaut

Pro Skauta jsem se zhostil UX výzkumu a návrhu nového webu skaut.cz. Cílem bylo podpořit a zpřehlednit přihlašování dětí do oddílů. To se povedlo na jedničku.

spuštěno 2018

Čtyřlístek

Kultovnímu českému komiksu navrhuji nový web k příležitosti 50 let od vydání 1. čísla. Také předěláváme čtyřlístkovský e-shop.

spolupráce je v plném proudu

FZU

Navrhuji kompletní nový webu pro Fyzikální ústav Akademie věd. Pět hlavních cílových skupin, pět různých přístupů, samostatná interní sekce pro vědce, prostě mnoho a mnoho zajímavé práce.

spolupráce je v plném proudu

MAKRO

MAKRU jsem pomáhal s vylepšováním UX v on-line prostředí. Rád bych byl konkrétnější, ale nemohu.


2018

Spěváček

Přední pražské jazykové škole Spěváček pomáhám s optimalizací několik webů a e-shopu.

spolupráce od 2015

TDlamps

Designér Tomáš Dvořák navrhuje prvotřídní lampy a potřeboval prvotřídní web. Zhostil jsem se návrhu webu a řízení týmu.

spuštěno 2018

Peperle Auto

B2B web s prodejem aut pro vybrané dealery. Veřejný web je pouze špičkou ledovce - na pozadí běží unikátní aukční e-shop se 7 jazykovými mutacemi. Velká výzva na které jsem se mnoho naučil.

spuštěno 2018, optimalizováno 2019

Čeština 2.0

Populární slovník novotvarů je mojí srdcovou záležitostí. Redesignem jsem zvýšil návštěvnost webu o 108 %. Pokud vás zajímá více, mrkněte na případovou studii. A nebo si kupte knihu.

spuštěno 2016

CSBS

Nejprodávanější učebnice češtiny pro cizince. Navrhuji kompletní nový web, vylepšuji UX českého e-shopu a společně připravujeme zahraniční verzi.

spolupráce je v plném proudu


Pokud vám výběr nestačí, nahlédněte do archívu dalších realizací. Především jde o webové stránky.

Referenční osoba portrét

Jan Kovanda, Toprika s.r.o., o spolupráci se mnou říká:
Při výběru UX designéra pro náš nový web mě nejvíce zaujal Zbyšek, a to kvůli jeho schopnosti stavět web nejen jako uživatelsky přívětivý, ale také aby dobře prodával. Od začátku se detailně zajímal o naši činnost a cílového zákazníka, a tomu přizpůsobil celý web. Následně nám ještě pomohl s lehkým redesignem našeho e-shopu. Velmi oceňuji Zbyškovu spolehlivost, pečlivost a iniciativu. Pro spolupráci ho rozhodně doporučuji.

Dostupnost: Jsem průběžně vytížený na 1 měsíc dopředu. Napište mi a zamluvte si mě předem.