Reference

Z více jak 100 klientů jich vybírám 8, s nimiž aktuálně intenzivně spolupracuji, nebo mám na naši spolupráci silnou vzpomínku.

Skaut

Pro Skauta jsem se zhostil UX výkumu a návrhu nového webu skaut.cz. Cílem bylo podpořit a zpřehlednit přihlašování dětí do oddílů. To se povedlo na jedničku.

spuštěno 2018

Čtyřlístek

Kultovnímu českému komiksu navrhuji nový web k příležitosti 50 let od vydání 1. čísla. Také předěláváme čtyřlístkovský e-shop.

spolupráce je v plném proudu

MAKRO

MAKRU pomáhám s vylepšováním UX v on-line prostředí. Rád bych byl konkrétnější, ale nemohu.

spolupráce je v plném proudu

Spěváček

Přední pražské jazykové škole Spěváček jsem pomáhal s optimalizací několik webů a e-shopu.

optimalizováno 2017

Peperle Auto

B2B web s prodejem aut pro vybrané dealery. Veřejný web je pouze špičkou ledovce - na pozadí běží unikátní aukční e-shop se 7 jazykovými mutacemi. Velká výzva na které jsem se mnoho naučil.

spuštěno 2018

Čeština 2.0

Populární slovník novotvarů je mojí srdcovou záležitostí. Redesignem jsem zvýšil návštěvnost webu o 108 %. Pokud vás zajímá více, mrkněte na případovou studii. A nebo si kupte knihu.

spuštěno 2016

TDlamps

Designér Tomáš Dvořák navrhl prvotřídní lampu a potřeboval podobně prvotřídní web. Zhostil jsem se návrhu webu a řízení týmu.

spuštěno 2018

CSBS

Nejprodávanější učebnice češtiny pro cizince. Navrhuji kompletní nový web, vylepšuji UX českého e-shopu a společně připravujeme zahraniční verzi.

spolupráce je v plném proudu


Pokud vám výběr nestačí, nahlédněte do archívu dalších realizací. Především jde o webové stránky.

Referenční osoba portrét

Michal KyselicaWebovia s.r.o., o spolupráci se mnou říká:
Zbyška považuji ho za špičkového odborníka na webdesign. Pomohl nám proměnit vizi ve skutečný web a přidal mnoho praktických rad.

Dostupnost: Jsem průběžně vytížený na 1 měsíc dopředu. Napište mi a zamluvte si mě předem.